همایش ملی دانشجویی علوم خاک و آمایش سرزمین به همت انجمن علمی دانشجویان بخش علوم­ خاک دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز و با حمایت های مرکز محترم حمایت از فعالیت های علمی دانشجویان دانشگاه شیراز، انجمن علوم­ خاک ایران و شعبه استانی انجمن علوم خاک ایران و اتحادیه انجمن­های علمی دانشجویی علوم خاک ایران از ساعت ۸  تا ۱۵ روز چهارشنبه ۲۵/۷/۹۷ با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان بخش علوم­ خاک و سایر بخش­های دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز و سایر دانشگاه های کشور در محل دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز برگزار شد.

مدیر محترم روابط عمومی و بین­ الملل دانشگاه شیراز جناب آقای دکتر فلاح شمسی، برخی معاونین محترم دانشکده، برخی رؤسای بخش­ها و اساتید دانشکده کشاورزی از جمله میهمانان این همایش بودند.

آقای دکتر باقرنژاد به عنوان رییس همایش، دکتر رضا قاسمی به عنوان دبیر علمی  و دکتر سید علی­ اکبر موسوی به عنوان دبیر اجرایی در این همایش فعالیت داشتند.

انجام سخنرانی کلیدی توسط اساتیدی از دانشکده و سایر دانشگاه­ها بخش بعدی برنامه را به خود اختصاص داد. در این بخش آقای دکتر باقرنژاد و دکتر ثامنی و دکتر ادهمی به ترتیب به ارائه سخنرانی خود تحت عناوین “نقش کانی­های رسی در مسائل کشاورزی و غیر کشاورزی””ریزگردها و آلاینده­های هوا”و “نانوکودها” پرداختند. گرامیداشت یاد و خاطره شادروان دکتر نجفعلی کریمیان استاد فقید بخش علوم­ خاک بخش دیگری از برنامه بود که با پخش کلیپ و سخنرانی اساتید انجام شد. در ادامه سخنرانی برخی مقاله­ های دانشجویی انجام شد. تجلیل از دانشجویان مسئول برگزاری همایش و همچنین کارکنان محترم بخش علوم­ خاک نیز یکی دیگر از برنامه­ های این همایش بود. در ادامه همایش، مقالات پوستری ارائه و بازدید شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر